arrow

Vytvor si vlastnú WIFI sieť


girl

24.09.2020

17:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Bratislava - Stredoškoláčky - Pozor! Aj Ty v IT Coding Club je tu! Láka vás predstava vytvoriť si vlastný sieťový kábel či domácu sieť? Nenechajte si ujsť túto príležitosť.

Ako sa pripájame na sieť, a čo to tá sieť vlastne je? Kde vzniká internet a ako sa šíri? Všetky tieto otázky si zodpovieme na septembrovom Coding Clube. Okrem toho si vyrobíte vlastný sieťový kábel, dozviete sa ako si vytvoriť a nastaviť vlastnúť wifi sieť a rovno sa na ňu aj pripojíme. Tiež si povieme niečo o zabezpečení zariadení a prečo si musíte vždy zmeniť heslo dané od výrobcu.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s IT žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
Vo štvrtok 24. septembra 2020, v čase 17:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
GOPAS, Dr. V. Clementisa 10, 821 02 Bratislava

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma septembrového Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
Prineste si svoj mobilný telefón,  budeme si po vytvorení wifi spolu chatovať 🙂

 

☑ Kto ťa bude učiť?

 

 

 

 

 

 

 

Zuzana Liptáková je grafická dizajnérka na voľnej nohe. Venuje sa vytváraniu vizuálnej identity pre rôzne firmy alebo podujatia, grafickej úprave kníh, alebo aj tvorbe webstránok. Vo svojom voľnom čase robí workshopy, kde sa prepája digitálny a fyzický svet vyrábaním točiacich sa, kresliacich, svietiacich a iných objektov.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Bobu: dancova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore Zurich Foundation:

 

Obsahovým garantom Codign Clubu na tvorbu vlastnej siete je spoločnosť VIPTel.

Touto cestou prajeme všetko najlepšie “Evine” z VIPTelu 🙂

 

 

 

 

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!