arrow

Vianočný svetielkujúci Coding Club


girl

05.12.2019

17:00

Workshop

Stredoškoláčky


Rozsvieťte si snami Vianoce!

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a k nim neodmysliteľne patria svetielka. Na decembrovom stretnutí Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave sa preto naučíme naučíme, ako sa zapájajú blikajúce LED diódy. Siahneme si však aj na hardvér a naučíme sa ich ovládať – meniť farby, blikajúce režimy a pod. A aby to bola väčšia zábava, počas troch stretnutí si vyrobíme vlastné originálne vianočné ozdoby a rozsvietime a rozblikáme si aj zimné kusy oblečenia!

☑ Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s animáciou žiadne, alebo len malé skúsenosti.
☑ Kedy?
5.12. 2019, 17:00 – 19:00
12.12. 2019, 17:00 – 19:00
19.12. 2019, 17:00 – 19:00


☑ Kde?
Priestory spoločnosti Accenture, Fakulta elektrotechniky a informatiky STU, Ilkovičova 2, Bratislava, blok D, 2. poschodie


☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Liptáková je grafická dizajnérka na voľnej nohe. Venuje sa vytváraniu vizuálne identity pre rôzne firmy alebo podujatia, grafickej úprave kníh, alebo aj tvorbe webstránok. Vo svojom voľnom čase robí workshopy, kde sa prepája digitálny a fyzický svet vyrábaním točiacich sa, kresliacich, svietacich a iných objektov.

 

 

 

 

 

 

 Čo je potrebné si priniesť
Stačí keď prídeš, všetok materiál dodáme my. Nezabudni sa ale zaregistrovať!

Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Bobu na dancova@ajtyvit.sk

 


☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.


 Čo teraz?
Zaujala Ťa téma decembrového Aj Ty v IT Coding Clubu v  Bratislave? Zaregistruj sa ešte dnes a poisti si miesto na kurze!