arrow

Vianočné 3D modelovanie a tlač


girl

04.12.2019

15:00

Workshop

Stredoškoláčky


Netráp sa nakupovaním vianočných darčekov, príď si ich vyrobiť na náš mikulášsky workshop!

Na decembrovom stretnutí Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach sa budeme venovať  3D modelovaniu a 3D tlači – navrhneme si vlastné vianočné darčeky pre svojich blízkych, ukážeme si, ako ich pripraviť pre tlač a napokon si ich aj vytlačíme na 3D tlačiarni.

☑ Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s animáciou žiadne, alebo len malé skúsenosti.
☑ Kedy?

4.12. 2019, 15:00 – 17:00

☑ Kde?
InfoUSA v Košiciach, Štátna vedecká knižnica, Hlavná 10, Košice


☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Tkáčová chcela byť pôvodne zdravotnou sestrou, neskôr sa však rozhodla študovať umelú inteligenciu na Fakulte elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzity v Košiciach. Aby sa o svoje vedomosti mohla ďalej deliť so študentami, pribrala si aj pedagogické štúdium. Jej špecializáciou sú nanotechnológie – najskôr v rámci pilotného projektu EÚ Nano You (Nanotechnologic foru Youth), kde ako učiteľka overovala vzdelávacie materiály o nanotechnológiách, neskôr sama ako študentka absolvovala špecialializovaný program nanoedukácie pre učiteľov v USA a postgraduálne interdisciplinárne štúdium nanobiotechnológií v Nemecku. V súčasnosti pôsobí na Gymnáziu sv. Edity Steinovej v Košiciach ako učiteľka informatiky a na Ústave informatiky Prídrodovedeckej fakulty UPJŠ v Košicicach ako expertka pre didaktické inovácie pre predmet informatika v Národnom projekte IT Akadémia – vzdelávanie pre 21. storočie. Vytvára metodické materiály pre učiteľov informatiky na základných a stredných školách a v roku 2018 získala ocenenie Učiteľka Slovenska.


 Čo je potrebné si priniesť
Stačí keď prídeš, všetok materiál dodáme my. Nezabudni sa však zaregistrovať!


Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Bobu na dancova@ajtyvit.sk

 


☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

Košický Aj Ty v IT Coding Club sa koná v priestoroch:


 Čo teraz?
Zaujala Ťa téma decembrového Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach? Zaregistruj sa ešte dnes!