arrow

Úvod do tvorby webstránok a aplikácií


girl

19.10.2020

16:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Októbrový ONLINE Aj Ty v IT Coding Club je určený pre záujemkyne o tvorbu webových stránok, mobilných a webových aplikácií. Účastníčky sa naučia ako rozvrhnúť webovú stránku, získajú vedomosti o spôsoboch ideovania a prototypovania produktov, naučia sa nastaviť navigáciu a ovládanie stránky/aplikácie, pripraviť a spracovať obsah, vrátane best practices pri návrhu. Na konci kurzu budú mať základné znalosti o tom, ako webstránka či aplikácia funguje.

Počas jednotlivých stretnutí kurzu budú účastníčky pracovať na praktických zadaniach, ktoré ich dovedú k ich vlastnej mobilnej alebo webovej aplikácii. Každý krok školenia má svoju sadu výstupov, ktoré účastníčkam pomôžu porozumieť ich zákazníkom a navrhnúť pre nich čo najlepší zážitok za pomoci voľne dostupných aplikácií a následne si svoj product aj otestovať.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s tvorbou webstránok a aplikácií žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
Vidíme sa počas 4 na seba nadväzujúcich stretnutí: v pondelok 19. októbra 2020, v stredu 21. októbra 2020 a v pondelok 26. októbra 2020 a v stredu 28. októbra 2020 vždy v čase 16:00 – 18:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma októbrového ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Martin Puškáč pracuje ako digital designer (UX/UI) viac ako 10 rokov. Ako konzultant pôsobí v spoločnosti IceBear, kde pomáha rôznym, aj medzinárodným, projektom v oblasti poisťovníctva, investovania a bankovníctva zlepšiť UX. Venuje sa aj metóde pre návrh inovatívnych riešení nazývanej Design Thinking a túto metódu školí aj svojich klientov a kolegov.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Mirku: cechova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore Zurich Foundation:

 

 

 

 

Tento Aj Ty v IT Coding Club realizujeme vďaka podpore iniciatívy Meet and Code.

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!