arrow

Úvod do počítačových sietí 2


girl

19.10.2020

17:00

Krátkodobý kurz

Dospelé ženy


Zaujíma ťa ako funguje internet a prečo ti doma nejde wifi? Úvod do počítačových sietí ti ukáže nielen ako nakonfigurovať domáci router, ale aj ako navrhnúť, nakonfigurovať a spravovať vlastnú sieť!

V poradí druhý praktický kurz oboznámi účastníčky nielen so základnými pojmami z oblasti počítačových sietí, ale umožní im tiež orientovať sa v princípoch ich fungovania a porozumieť protokolom využívaných na komunikáciu. Účastníčky sa naučia ako nakonfigurovať sieťové zariadenie (napr. domáci wifi router), aj ako navrhnúť, nakonfigurovať a spravovať domácu sieť. Tento kurz im taktiež pripraví základy pre prípadný štart profesionálneho tréningu – získanie priemyselného certifikátu.

Počas kurzu bude mať účastníčka prístup k vzdelávacím materiálom, cvičeniam a licencii na Packet Tracer. Kurz zahŕňa samoštúdium a riešenie jednoduchých praktických úloh.

Kedy: 6 lekcií od 19.10. do 4.11., vždy v pondelok a v stredu od 17:00 do 20:00 hod.
Kde: Online cez Webex
Kapacita: 15 účastníčok
Cena: 39 eur – Vďaka podpore nášho partnera AT&T vieme kurz ponúknuť za túto zvýhodnenú sumu.
Čo potrebuješ: Vlastný notebook, stabilné internetové pripojenie a základnú znalosť práce s počítačom

Zaregistruj sa cez tento formulár.

 

Účastníčky prijímame podľa poradia prihlásenia.

Lektor
Roman Vápeník

Čerstvo skončený doktorand na Fakulte elektrotechniky a informatiky na Technickej univerzite v Košiciach je od roku 2016 v rámci sieťového akademického programu Netacad ako certifikovaný inštruktor-tréner. Venuje sa problematike streamingových technológií a videokonferenčných systémov.

 

 

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Alžbetu Pališinovú palisinova@ajtyvit.sk.