arrow

Úprava fotografií v GIMPe


girl

03.04.2020

17:00

Online

Stredoškoláčky


Upravuj fotografie ako profesionálka!

Vždy si túžila po tom naučiť sa upravovať fotografie ako profesionálna fotografka? My ti ukážeme ako na to! Na prvom stretnutí ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubu si povieme niečo viac o práci so softwérom GIMP, obľúbenom free nástroji na prácu s rastrovou grafikou. Naučíme sa však nielen upravovať fotografie, ale aj vyrábať akékoľvek grafické materiály, pracovať s retušou a kolážami.
 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne skúsenosti.
 

☑ Kedy?
V piatok 03. apríla 2020, v čase 17:00 – 20:00 hod.
 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registované účastníčky mailom.
 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma aprílového Aj Ty v IT Coding Clubu?
 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.
 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Mirku: cechova@ajtyvit.sk
 

☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Tento Aj Ty v IT Coding Club nám pomáha realizovať spoločnosť Skilly.me.