arrow

SVETIELKUJÚCI WORKSHOP


girl

07.06.2017

15:30

Workshop

Stredoškoláčky


IT v službách módy!

Poznáte ten pocit, keď sa zatočíte a okolo vás sa rozžiaria hviezdy? Nemyslíme teraz ten pocit motýľov v bruchu, keď stretnete toho pravého, kdeže. Myslíme niečo celkom prozaické – svieti to vaša sukňa! Tričko! Srdce na tričku! Alebo obojok vášho najlepšieho kamaráta Bobyho.

Pretože správne ženy sú vidieť! Vyrobte si s nami svetielkujúcu sukňu a už vás nikto neprehliadne 🙂

Pozývame vás na praktický workshop, kde si vyrobíte vlastné kusy oblečenia so svetielkujúcimi LED diódami.

Workshop je rozdelený na dve stretnutia.

Workshop 1, prebehne 7. 6. 2017, od 15.30 do 17.00 hod. – predstavíme vám pojem wearables, kde všade sa používa, v móde, či bežnom živote. Naučíme sa, ako sa zapájajú blikajúce LED diódy, ako ich ovládať, aby okrem svietenia robili aj niečo viac (blikacie režimy, zmeny farby a pod.)

Workshop 2, prebehne 14. 6. 2017, od 15.30 do 17.00 hod. – na tomto stretnutí už budeme priamo aplikovať LED diódy. Je iba na vás, kde. Či na sukňu, či na obojok pre psa, svietiť to bude všade. Prinesiete si dané veci a budeme ich prišívať a programovať, aby svietili podľa vašej predstavy. Poprosíme vás o vlastnú ihlu a niť :), ostatné zariadenia vám dodáme my.

Dôležité informácie:

Kapacita workshopu je 10 dievčat.

Poplatok za obidva workshopy dokopy je 10,- Euro. Vaša registrácia bude platná až po uhradení danej ceny na účet Aj Ty v IT: 2920899871/1100 (Tatra Banka).

Workshop prebehne na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislava, Ilkovičova ulica, v labáku T-004.