arrow

Start creative thinking


girl

19.05.2020

17:00

Online

Dospelé ženy


Chýba Vám kreativita? Potrebujete sa naštartovať ku kreatívnemu mysleniu?

Náš workshop sa zameriava na rozvoj kreatívneho myslenia a je pre všetkých, kto v ňom chce rásť. Program bude interaktívny a vyskúšame si aktivity, hry a cvičenia na podporu základných vlastností kreatívneho myslenia ako je flexibilita, fluencia a originalita. Lektorka ponúkne rôzne tipy, praktické rady ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. Váš mozog si určite poriadne kreatívne zacvičí.

Zaregistruj sa cez tento formulár

Kedy: utorok 19. mája 2020 od 17:00 do 19:30 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: 5 eur
Čo je potrebné: papiere a rôzne potreby na písanie (aspoň jednu fixku, aby bolo vidieť vaše nápady), internet s dobrym pripojenim a kamerou, aby sme sa mohli vidieť

Obsah workshopu:

  • Čo je kreatívne myslenie
  • Fluencia/Flexibilita/Originalita – kľúče kreatívneho myslenia
  • Praktické cvičenia a aktivity na rozvoj kreatívneho myslenie
  • Skupinové riešenie „problému“
  • Zážitok z vlastnej kreativity

Lektorka

Alexandra Kello


Alexandra Kello sa venuje rozvoju ľudí a tímov. Pracuje ako lektorka/konzultantka/mentorka. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Venuje sa práci s klientmi z biznisu ale aj učiteľmi, študentami a neziskovým sektorom pod vlastnou značkou Kreatívne myslenie. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a tímov. Je propagátorkou prepájania kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.