arrow

SQL workshop pre pokročilé


girl

11.10.2019

16:00

Workshop

Dospelé ženy


SQL workshop Žilina (pre pokročilé)

Hlbšie chápanie vzťahov v databáze pomôže nielen analytikom a programátorom, ale aj tým, ktorí nerobia s SQL priamo a stretávajú sa výlučne s výstupmi databáz (napr. v aplikácií Excel) pri ich analyzovaní.

Čo je to databáza a aké sú jej časti? Ako ukladať dáta? Ako získavať dáta z databázy? V úvode workshopu si zopakujeme základné pojmy, základné selecty a potom pôjdeme viac do hĺbky JOIN selectov a precvičovania selectovania s dôrazom na praktické príklady. 

Tento kurz je určený vhodný pre ženy s predošlými skúsenosťami z tejto oblasti aj pre absolventky predchádzajúceho základného workshopu. Účasť si vyžaduje zvládnuté základné znalosti z oblasti databáz.

☑  Dátum: 11.10.2019, 16:00 – 20:00 hod.

☑  Miesto: Vzdelavaren.sk, Fraňa Mráza 22, 010 01 Žilina

☑  Cena: 5 eur

☑  Kapacita kurzu: 12

☑  Čo je potrebné si doniesť na kurz: vlastný notebook

☑  Lektorka: Veronika Uhrová

Veronika Uhrová

Veronika vyštudovala informatiku a analýzu dát na Technickej univerzite v Ostrave. Počas svojej kariéry pracovala ako .NET developer, kedy vyvíjala systém pre správu medicínskych zariadení alebo medicínsky softvér pre multimodalitné čítanie vo všetkých klinických oblastiach od všeobecnej rádiológie po onkológiu, od kardiovaskulárnych ochorení až po neurológiu. Momentálne žije v Prahe, kde pracuje ako .NET developer v E-Commerce sfére.

☑  Kontakt

V prípade akýchkoľvek zvedavých otázok kontaktujte Mirku na cechova@ajtyvit.sk.

Čo teraz?

Zaujala vás téma SQL? Zaregistrujte sa ešte dnes!

  Registrácia na workshop TU.