arrow

Správa sociálnych sietí


girl

16.06.2021

16:00

Online

Stredoškoláčky


Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach

Girls code - Online

Na školení si ukážeme všetky známe, i menej známe možnosti, vďaka ktorým dokážeš budovať povedomie o svojom brande, osloviť tých správnych ľudí, zvýšiť engagement a vylepšiť kreatívu svojich postov na Facebooku a Instagrame. Ale ako? Všetko si povieme.

 

☑  Čo sa naučíš?

  • Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach? Využi online priestor vo svoj prospech. Aby si to zvládla čo najlepšie, musíš začať so stratégiou. Skúsime ju spolu vytvoriť. 🙂
  • Facebook + Instagram a ich špecifiká. Facebook a Instagram patria k najpreferovanejším sociálnym sieťam na Slovensku. Nauč sa, ako spravovať úspešnú Facebook stránku či firemný profil na Instagrame a ako prostredníctvom nich budovať dobré meno svojej značky. Priblížime si, ako využiť a pracovať s jednotlivými formátmi pri social media komunikácii.
  • Kreativita komunikácie. Zaujať používateľov na sociálnych sieťach je čoraz náročnejšie. Pomôcť nám ale vedia jednoduché tipy, ako pristupovať k tvorbe postov, aby boli úspešné.
  • Užitočné nástroje na social media komunikáciu. Bez niektorých nástrojov sa nezaobídeš, práca s nimi ale určite nie je strašiakom. Facebook Business Manager či Creator Studio budú tvojimi najlepšími kamarátmi.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V stredu 16. júna 2021, v čase 16:00 – 18:00 hod.

 

☑ Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑Čo budeš potrebovať?
Počítač, stabilné internetové pripojenie, dobrú náladu.

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Hodásová vyštudovala  marketing na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. Už počas štúdia sa hýbala vo svete startupov, copywritingu či sociálnych sietí a rovno po škole skúsila experiment s názvom VisiLab. Ten ju pripravil na život vo Visi – v tíme socialistov, kde je od roku 2018. Do všetkých svojich projektov sa snaží vniesť dávku kreativity, no nezabúda využívať aj štatistiky a strategické kroky potrebné k dosiahnutiu stanovených cieľov a spokojnosti klienta.

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Bobu: dancova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Tento workshop organizujeme vďaka podpore z fondu spoločnosti SK-NIC:

Fond SK-NIC

 

 

 

 

 

 

Registrátorom domény www.ajtyvit.sk je WebSupport.