Skip to content

Správa sociálnych médii

Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach

21.04.2022

17:00 - 19:00

Online Event

Na školení si ukážeme všetky známe, i menej známe možnosti, vďaka ktorým dokážeš budovať povedomie o svojom brande, osloviť tých správnych ľudí, zvýšiť engagement a vylepšiť kreatívu svojich postov na Facebooku a Instagrame. Ale ako? Všetko si povieme.

✓ Čo sa naučíš?

  • Prečo a ako komunikovať na sociálnych sieťach? Využi online priestor vo svoj prospech. Aby si to zvládla čo najlepšie, musíš začať so stratégiou. Skúsime ju spolu vytvoriť. 🙂
  • Facebook + Instagram a ich špecifiká. Facebook a Instagram patria k najpreferovanejším sociálnym sieťam na Slovensku. Nauč sa, ako spravovať úspešnú Facebook stránku či firemný profil na Instagrame a ako prostredníctvom nich budovať dobré meno svojej značky. Priblížime si, ako využiť a pracovať s jednotlivými formátmi pri social media komunikácii.
  • Kreativita komunikácie. Zaujať používateľov na sociálnych sieťach je čoraz náročnejšie. Pomôcť nám ale vedia jednoduché tipy, ako pristupovať k tvorbe postov, aby boli úspešné.
  • Užitočné nástroje na social media komunikáciu. Bez niektorých nástrojov sa nezaobídeš, práca s nimi ale určite nie je strašiakom. Facebook Business Manager či Creator Studio budú tvojimi najlepšími kamarátmi.

✓ Čo je potrebné si priniesť?
Počítač/notebook s internetovým pripojením a chuť sa učiť niečo nové 🙂

✓ Kedy?
Kurz sa uskutoční online: 21.4.2022 o 17:00 hod

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: polesenska@ajtyvit.sk

Zuzana Magic

Lektorka

Vyštudovala marketing na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave. Už počas štúdia sa hýbala vo svete startupov, copywritingu či sociálnych sietí a rovno po škole skúsila experiment s názvom VisiLab. Ten ju pripravil na život v agentúre Visibility, kde začínala svoju cestu vo svete sociálnych sietí. Do všetkých svojich projektov sa snaží vniesť dávku kreativity, no nezabúda využívať aj štatistiky a strategické kroky potrebné k dosiahnutiu stanovených cieľov a spokojnosti klienta.

 

Bezplatne

Náročnosť

Začiatočníčky

Dátum

21.04.2022

Čas

17:00 - 19:00

Zdieľať

Partneri podujatia

Organizujeme vďaka podpore ZZurich Foundation