arrow

Spoznaj svet kriviek


girl

25.08.2020

08:30

Workshop

Stredoškoláčky


Logo, leták alebo ilustrácia budú pre Teba hračkou!

Na druhom augustovom Aj Ty v IT workshope v American Center Banská Bystrica sa pozrieme bližšie na grafický nástroj Inkscape. Ukážeme si, ako sa tvoria vektory, jednoduché logá, aj ako nám program dokáže pomôcť pri tvorbe plagátov či letákov.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V utorok 25. augusta 2020, v čase 08:30 – 12:00 hod.

 

☑ Kde?
V American Center Banská Bystrica (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici) , Lazovná 9,        975 58 Banská Bystrica

 

☑ Čo je potrebné si priniesť?
Dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci 🙂

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk.

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Banská Bystrica v školskom roku 2020/2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.