arrow

Skratkou do 3D sveta


girl

11.05.2020

17:00

Online

Stredoškoláčky


Na májovom ONLINE Aj Ty v IT Coding Clube sa dozviete o základoch 3D modelovania, aký je rozdiel medzi polygónom a nurbsom, prečo je podstatný skákajúci lúč v scéne a mnoho iného. Prejdeme si v skratke celý proces tvorby 3D vizualizácií.

 

☑  Čo sa naučíte?

  • ako modelovať objekty
  • nastavovanie materiálov
  • svetlo v scéne
  • rendering – výstup z celkovej práce.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s 3D grafikou žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V pondelok 11. mája 2020, v čase 17:00 – 20:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma májového Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
Do vašich počítačov si, prosím, najneskôr deň vopred nainštalujte softwér Blender, aby ste mohli pracovať zároveň s lektorkou: https://www.blender.org/download/

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Mirku: cechova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore spoločnosti Zurich Insurance:

V mesiaci máj nám ich pomáha realizovať aj spoločnosť Skilly.me.

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!