arrow

Rodinný online workshop – Vianočný pozdrav inak


girl

09.12.2020

16:00

Online

Najmladšie


Pozývame rodičov so svojimi deťmi na workshop programovania, na ktorom si spoločne vytvoríte jedinečný vianočný pozdrav v jednoduchom programovacom jazyku scratch.

Neviete čo je scratch? To vôbec nevadí! Spoločne sa naučíme ho ovládať a pozdrav, ktorý si vytvoríte, môžete následne rozposlať celej svojej rodine aj kamarátom! Svoje nové programovacie zručnosti môžete neskôr využiť v ďalšom ročníku súťaže SCRATCH MATCH 2021. Tak pustite fantáziu poriadne na špacír a rovno sa zaregistrujte!

 

REGISTRÁCIA


☑ 
Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé deti od 10 do 13 rokov a ich rodičov – pracovať budeme vo dvojiciach!

Predchádzajúca skúsenosť detí s programovaním nie je potrebná, základná znalosť  práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.) je však nevyhnutná u rodičov.


☑ 
Kedy
9.12.2020 od 16:00 do 17:30 hod.


Kde?
Online u vás doma cez Zoom, stačí vám jeden počítač/notebook s dobrým pripojením na internet. Bližšie informácie dostanete po prihlásení.

☑ Kto vás bude učiť?

Bibiana Jakubovská: “Mojou základnou charakteristikou je, že nevydržím bez toho, aby som sa učila niečo nové. Či už sa pokúšam programovať hru, kresliť s grafickým tabletom, hrať na ukulele, naučiť sa španielčinu alebo uháčkovať sveter… Zvedavosť je mojou hlavnou motiváciou, čo ma ženie vpred.”

 

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Zuzku na okalova@ajtyvit.sk.

Workshop má obmedzenú kapacitu, preto  ZAREGISTRUJTE SA  radšej už teraz!

 

Partneri