arrow

Rodinný online workshop Scratchu


girl

14.04.2020

9:30

Online

Najmladšie


Zábavný kurz programovania pre začiatočníkov

Máte už dosť hrania nudných hier na mobile alebo počítači a radi by ste si vytvorili jednu podľa vlastných predstáv? Stačí ak sa spolu s rodičom prihlásite na náš online workshop a my vás naučíme základy jednoduchého a zábavného programovacieho jazyka Scratch!

REGISTRÁCIA


☑ 
Pre koho?

Pre všetky zvedavé a tvorivé deti od 10 do 14 rokov (ktoré sa so Scratchom ešte nestretli) a ich rodičov – pracovať budeme vo dvojiciach!  Predchádzajúca skúsenosť detí s programovaním nie je potrebná, základná znalosť  práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.) je však nevyhnutná u rodičov.

☑ Čo sa bude diať?

Workshop sa skladá z dvoch online stretnutí v komornejšom duchu, na ktorých deti naučíme základy práce so Scratchom. Asistencia rodičov je dôležitá kvôli interakcii a dôležitej technickej podpore.


☑ 
Kedy

14.4. a 16.4. 2020 od 9:30 do 11:00 hod.


Kde?

Online u Vás doma, stačí Vám jeden počítač/notebook s dobrým pripojením na internet. Bližšie informácie dostanete po prihlásení.


☑ Kto vás bude učiť?

Radoslav Katreniak

Radoslav pôsobí v spoločnosti Digital Systems a v oblasti programovania pracuje už dlhých 13 rokov. Ešte stále si  však pamätá svoju prvú hru, ktorú si naprogramoval a dlho hrával aj to, aké ťažké boli jeho začiatky v programovaní. Bez pomoci iných by sa mu to pravdepodobne nikdy nepodarilo. A preto sa rozhodol rovnako pomôcť sprostredkovať cestu k podľa neho úžasnému svetu programovania aj iným. Ideálnym začiatkom rodinného programovania môže byť práve Scratch.

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Zuzku na okalova@ajtyvit.sk.

Workshop má obmedzenú kapacitu, preto  ZAREGISTRUJTE SA TU radšej už teraz!