arrow

Scratch – Valentínska pohľadnica


girl

12.02.2021

16:00

Online

Najmladšie


Na workshope vám predstavíme jednoduchý programovací jazyk scratch, v ktorom si môžete vytvárať jednoduché hry, animácie alebo príbehy. Spoločne si vytvoríme valentínsky pozdrav pre tých, ktorých máte radi. ❤️

Svoje nové programovacie zručnosti môžete neskôr využiť v súťaži SCRATCH MATCH 2021. Tak pustite fantáziu poriadne na špacír a rovno sa zaregistrujte!

 

REGISTRÁCIA


☑ 
Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé deti od 8 do 11 rokov, ktoré sa so scratchom ešte nestretli a ich rodičov – programovať budeme vo dvojiciach.

Predchádzajúca skúsenosť detí s programovaním nie je potrebná, základná znalosť  práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.) je však nevyhnutná.


☑ 
Kedy
12.2. 2021 od 16:00 do 17:30 hod.


Kde?
Online u vás doma cez Zoom, stačí vám jeden počítač/notebook s dobrým pripojením na internet. Bližšie informácie dostanete po prihlásení.

☑ Kto vás bude učiť?

Eva Uličná

Evka je učiteľka informatiky na ESŠ v Martine, autorka online učebníc informatiky Akadémie Alexandra pre 5. – 8. ročník ZŠ, vedie krúžky programovania a robotiky, roky sa venuje vzdelávaniu učiteľov v oblasti IKT.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Zuzku na okalova@ajtyvit.sk.

Workshop má obmedzenú kapacitu, preto  ZAREGISTRUJTE SA  radšej už teraz!

 

Partneri