Skip to content

Scratch II. kurz pre mierne pokročilé

Ovládaš základy SCRATCHu a rada by si sa naučila niečo nové? Pridaj sa k nám 🙂

30.03.2022 - 27.04.2022

17:30 - 19:00

Online Event

✓  Čo sa naučíte?
V sérii piatich na seba nadväzujúcich online workshopov si precvičíme základné zručnosti práce so SCRATCHom, ale hlavne ich vylepšíme o naprogramovanie špeciálnych prvkov – napr. efekt búrky, dúha, vlastná hudba, nové bloky a pod.

Svoje nové programátorské zručnosti môžete neskôr využiť v súťaži SCRATCH MATCH 2022. Tak pustite fantáziu poriadne na špacír a rovno sa zaregistrujte!

 

✓  Čo je potrebné ovládať?

Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, základy práce s webovým prehliadačom, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.). Podmienkou pre prihlásenie je predošlá skúsenosť s programovaním v SCRATCHi. Asistencia rodičov je vítaná najmä pri účastníčkach mladších ako 12 rokov.

 

✓ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku Kohútovú: kohutova@ajtyvit.sk

Mariana Štefanková

Lektorka

Marianka je vyštudovanou učiteľkou biológie a geografie. Po skončení štúdia sa venovala práci s intelektovo nadanými deťmi, pre ktoré je informatika a všetko nej sa týkajúce každodennou samozrejmosťou. Práve tá ju priviedla k lektorovaniu kurzov pre naše najmladšie dievčatá.

 

Bezplatne

Vek

9 - 15 rokov

Náročnosť

Pokročilé

Počet stretnutí

5

Zdieľať

Partneri podujatia

Tento projekt je realizovaný vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.