arrow

Rozvoj v kreatívnom myslení


girl

25.02.2021

17:30

Online

Dospelé ženy


Kreatívne myslenie  je v dnešnom svete kľúčové, zistite, že ho máte aj vy vďaka tomuto workshopu.

Kreatívne myslenie  je v dnešnom svete kľúčové. V tomto trojdielnom workshope sa zameriame sa v nich na rozvoj kreativity a kreatívneho myslenia, budete mať možnosť pochopiť silné stránky pri vlastnom kreatívnom myslení a taktiež uvidieť bariéry, ktoré bránia v slobodnom tvorení a rozmýšľaní nad úlohami. Pozrieme sa na kreatívny proces – ako vyzerá od začiatku, cez hľadanie nápadov až k ich hodnoteniu. Naučíte sa techniku myšlienková mapa, ktorá je využiteľná vo všetkých týchto fázach, pomáha vidieť veci v súvislostiach a dá sa využiť v širokom spektre ľudskej činnosti.

 

Zaregistrujte sa cez tento formulár

 

Kedy: workshop v troch častiach sa uskutoční 25. februára, 2. marca a 4. marca 2021, vždy od 17:30 do 19:30 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: 25 eur
Čo je potrebné: papiere a rôzne potreby na písanie (aspoň jednu fixku, aby bolo vidieť vaše nápady), internet s dobrým pripojením a kamerou.

Obsah workshopu:

  1. Prvá časť sa zameriava na štart kreatívneho myslenia pre všetkých, kto v nej chce rásť. Ponúka možnosť človeku pochopiť silné stránky pri vlastnom kreatívnom myslení a taktiež uvidieť bariéry, ktoré bránia v slobodnom tvorení a rozmýšľaní nad úlohami. Poskytuje tipy, praktické rady a rôzne cvičenia ako si kreativitu rozvíjať sám ale aj spolu s ostatnými. Program ponúka aktivity, hry a cvičenia na podporu základných vlastností kreatívneho myslenia ako je flexibilita, fluencia a originalita.
  2. Druhá časť je zameraná na podporu kreatívneho riešenia problémov a úloh. Program pomáha uvedomiť si proces kreatívneho myslenia od analýzu problému až po jeho realizáciu.  Prináša rôzne kreatívne techniky,  ktoré môžete využiť pri riešení  pracovných úloh a  vzniknutých  problémoch.Fluencia/Flexibilita/Originalita – kľúče kreatívneho myslenia
  3. Tretia časť vás prevedie tvorbou myšlienkových máp ale aj tým, kde sa dajú využívať v praxi. Workshop je interaktívny, získate hlbší vhľad do tejto kreatívnej techniky a jednu si samostatne urobíte.

Lektorka:


Alexandra Kello sa venuje rozvoju ľudí a tímov. Pracuje ako lektorka/konzultantka/mentorka. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Venuje sa práci s klientmi z biznisu ale aj učiteľmi, študentami a neziskovým sektorom pod vlastnou značkou Kreatívne myslenie. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a tímov. Je propagátorkou prepájania kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano na pizano@ajtyvit.sk.