arrow

Rodinný online workshop Scratchu


girl

23.06.2020

15:00

Online

Najmladšie


Máte už dosť hrania nudných hier na mobile alebo počítači a radi by ste si vytvorili jednu podľa vlastných predstáv? Stačí ak sa spolu s rodičom prihlásite na náš online workshop a my vás naučíme základy jednoduchého a zábavného programovacieho jazyka Scratch!

REGISTRÁCIA


☑ 
 Pre koho?

Pre všetky zvedavé a tvorivé deti od 10 do 14 rokov (ktoré sa so Scratchom ešte nestretli) a ich rodičov – pracovať budeme vo dvojiciach!  Predchádzajúca skúsenosť detí s programovaním nie je potrebná, základná znalosť  práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.) je však nevyhnutná u rodičov.

☑ Čo sa bude diať?

Workshop sa skladá z dvoch online stretnutí v komornejšom duchu, na ktorých deti naučíme základy práce so Scratchom. Asistencia rodičov je dôležitá kvôli interakcii a dôležitej technickej podpore.


☑ 
Kedy

23.6. a 25.6. 2020 od 15:00 do 16:30 hod.


☑ 
Kde?

Online u vás doma, stačí vám jeden počítač/notebook s dobrým pripojením na internet. Bližšie informácie dostanete po prihlásení.


☑ Kto vás bude učiť?

Eva Uličná

Evka je učiteľka informatiky na ESŠ v Martine, autorka online učebníc informatiky Akadémie Alexandra pre 5. – 8. ročník ZŠ, vedie krúžky programovania a robotiky, roky sa venuje vzdelávaniu učiteľov v oblasti IKT.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte Zuzku na okalova@ajtyvit.sk.

Workshop má obmedzenú kapacitu, preto  ZAREGISTRUJTE SA TU radšej už teraz!