arrow

Rodinný online workshop Scratchu


girl

18.05.2021

14:30

Online

Najmladšie


Animácie & hry so Scratchom pre malých i veľkých :)

Máš už dosť hrania nudných hier na mobile alebo počítači a rada by si si vytvorila animáciu, či hru podľa svojich predstáv? Stačí, ak sa spolu s rodičom prihlásiš na náš online workshop a my vás naučíme základy jednoduchého a zábavného programovacieho jazyka Scratch, ktorý ponúka možnosti vytvárania vlastných zábavných animácií, či jednoduchých hier a príbehov.

 

REGISTRÁCIA


☑ 
Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé deti od 8 do 11 rokov (ktoré sa so Scratchom ešte nestretli) a ich rodičov – asistencia rodičov je dôležitá kvôli interakcii a dôležitej technickej podpore.  Predchádzajúca skúsenosť detí s programovaním nie je potrebná, základná znalosť  práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete, kopírovanie súborov a pod.) je však nevyhnutná.


☑ 
Kedy
18.5. 2021 od 14:30 do 16:00 hod.


Kde?
Online u vás doma cez Zoom, stačí vám jeden počítač/notebook s dobrým pripojením na internet. Bližšie informácie dostanete po prihlásení.

☑ Kto vás bude učiť?

Lenka Kohútová

Lenka je naša kolegyňa a v tíme sa okrem projektového manažmentu venuje lektorovaniu tém pre “najmenších”. Učenie a inšpirovanie je jej celoživotná srdcovka –  začínala s lektorovaním na hrade Krásna Hôrka, v kaštieli Betliar a cez učenie sa dostala až k čarovnému svetu IT. Taktiež vyučuje geografiu v anglickom jazyku na gymnáziu.

 

 

☑ Kontakt
V prípade otázok kontaktujte Lenku na kohutova@ajtyvit.sk.

Workshop má obmedzenú kapacitu, preto  ZAREGISTRUJTE SA  radšej už teraz!

Partneri