arrow

Rande s robotom


girl

06.12.2018

17:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Bratislava - Stredoškoláčky - Pozor! Aj Ty v IT Coding Club je tu! Naučte sa s nami základy programovania priemyselných robotov.

Čo tak si dať v decembri rande s robotom? Decembrový Aj Ty v IT Coding Club v Bratislave vám túto výnimočnú príležitosť ponúka.

Čo sa bude diať?

Na dvoch decembrových workshopoch Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave sa naučíte programovať robota YuMi cez tablet vďaka základným programovacím príkazom. Tieto roboty sú (vraj) dosť vtipné a človeka dokážu častokrát prekvapiť, preto o zábavu určite nebude núdza. Nenechajte si túto cool príležitosť ujsť.

Kedy a kde?

6 a 13.12.2018 od 17:00 – 19:00 v ABB, s.r.o., Tuhovská 29, 831 07 Bratislava.

Dôležité: Za úspešné absolvovanie sa považuje účasť na všetkých workshopoch v mesiaci, keďže ich obsah na seba nadväzuje. 

Kto vás bude učiť?

Decembrové workshopy Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave zastrešujú naši partneri z ABB Robotics: Martin Tabačiar / Tomáš Gajdoš

Pre koho je kurz určený?

Kurz je pre všetky zvedavé stredoškoláčky, ktoré láka magický svet IT.

 

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v  IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

Aj Ty v IT Coding Club v Bratislave má každý mesiac jednu nosnú tému, okolo ktorej sa realizuje dva až päť workshopov v danom mesiaci. Sú určené výlučne pre stredoškoláčky. Za úspešné absolvovanie Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave sa považuje účasť na všetkých workshopoch v danom mesiaci. Vzhľadom k tomu, že nosné témy Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave sú každý mesiac iné, v prípade záujmu je možné absolvovať Aj Ty v IT Coding Club viac krát.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek zvedavých otázok kontaktujte Bobu na dancova@ajtyvit.sk

Čo teraz?

Zaujala vás téma decembrového Aj Ty v IT Coding Clubu v Bratislave?

Tak si neváhajte zarezervovať svoje miesto ešte dnes.