arrow

Q&A tímová práca a vedenie tímu


girl

27.05.2020

18:00

Online

Dospelé ženy


Opýtajte sa skúsenej IT projekťáčky a IT projekťáka, čo vás zaujíma z oblasti vedenia tímu.

Na druhých Q&A sa zameriame na prácu v tíme a vedenie tímu. Dozvieta sa, ako riadiť kreatívne projekty. Ako zvládať deadliny a ovplyvniť druhých, aby naozaj pracovali. Ako pracovať s tímon, keď prídete do rozbehnutého projektu. Alebo ako zabezpečiť dobrú komunikáciu v projekte medzi členmi a členkami projektového/delivery tímu.

Kedy: v stredu 27.5.2020 od 18:00 do 19:00 hod
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: neobmedzená
Cena: bezplatne
Čo je potrebné: počítač, stabilné internetové pripojenie

Zaregistrujte sa cez tento formulár.

Účastníčky sa vopred spýtajú otázky, na ktoré diskutujúci v živom prenose odpovedia v moderovanej diskusii. Účastníčky môžu aj počas prenosu klásť otázky či už priamo cez mikrofón alebo do četu.

Diskutujúci

Dávid Foglszinger

Dávid pracuje ako Delivery konzultant pre riešenia procesnej automatizácie a softwarovej umelej inteligencie. Jeho hlavnou náplňou práce je komunikovať, komunikovať, a komunikovať.

 

Monika Pikus

Po ukončení štúdia histórie a literatúry ju našiel Michal Truban a zamestnal vo Websupporte, kde rozbehla a riadila maďarskú pobočku firmy. Tu sa zaľúbila do sveta IT technológií a už ho neopustila. V Microsofte doplnila  vzdelanie o oficiálne certifikáty Prince2 a PMP na riadanie projektov a manažovala rôzne IT dodávateľské projekty pre zákazníkov. V súčasnosti je na materskej dovolenke, ale pracuje pre firmu exe ako projektová manažérka služieb a softvérového vývoja.