arrow

Programovanie v Javascripte s Processingom II.


girl

27.05.2020

16:00

Online

Stredoškoláčky


Tvoja obrazovka rozkvitne Javascriptom. Jeho kreatívne využitie nám pomôže odbúrať strach z neznámeho a objavovať možnosti, ktoré ponúka.

Po zoznámení sa s P5.js pokračujú naše kreatívne pokusy ďalším ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubom. Keďže vonku všetko kvitne ukažeme si aj my ako si vytvoriť vlastnú kvetinovú záhradu na obrazovke. Bližšie pri tom preskúmame funkcie a iterácie Javascriptu. Lepšie vám to priblíži nasledujúci krátky program – sketch, ktorí bude našou inšpiráciou.

Kurz je voľným pokračovaním predchádzajúceho Aj Ty v IT Coding Clubu Základy programovania v Javascripte s Processingom, ktorý si na začiatku v rýchlosti pripomenieme, takže je prístupný aj pre nové účastníčky, pre ktoré to môže byť trochu náročnejšie.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií.

 

☑ Kedy?
V stredu 27. mája 2020, v čase 16:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma májového Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Liptáková je grafická dizajnérka na voľnej nohe. Venuje sa vytváraniu vizuálnej identity pre rôzne firmy alebo podujatia, grafickej úprave kníh, alebo aj tvorbe webstránok. Vo svojom voľnom čase robí workshopy, kde sa prepája digitálny a fyzický svet vyrábaním točiacich sa, kresliacich, svietiacich a iných objektov.

 

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Mirku: cechova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore spoločnosti Zurich Insurance:

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!