arrow

Naprogramuj si chatbota


girl

16.10.2019

15:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Ako ľahko a rýchlo sprofesionalizovať tvoj budúci e-shop

Na druhom tohtoročnom Aj Ty v IT Coding clube v Košiciach budeme pokračovať v sérii stretnutí na tému umelá inteligencia a zameriame sa na nákupných chatbotov. Že len matne tušíš, čo to je? Žiadne obavy!  Na októbrovom kurze ti vysvetlíme nielen ako nákupné chatboty pracujú, ale jedného vlastného si dokonca pre potenciálnych zákazníkov e-shopu navrhneš, naprogramuješ aj otestuješ. How cool is that!

 

☑ Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré láka svet nových technológií.


Kedy?
 16. 10.2019,  15:00 – 17:00 hod.


Kde?
Info USA Košice, Štátna vedecká knižnica, Hlavná 10, Košice


Kto Ťa bude učiť?
Renáta Ujháziová – vyštudovala odbor matematiky a informatiky na Prírodovedeckej Fakulte UPJŠ v Košiciach, kde obhájila doktorskú prácu v oblasti Didaktiky matematiky. Jedenásť rokov pracovala ako analytička Informačných systémov a od roku 2016 pracuje v IBM v tíme Cognitive & Advanced Analytics. Venuje sa najmä dátovej analýze, data science a kognitívnym riešeniam. Jednoducho, je tou pravou odborníčkou, a to nielen na chatboty, preto chystaj pero a papier na tú záplavu otázok, čo sa ti budú rojiť v hlave! 


Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Bobu na dancova@ajtyvit.sk.

Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v  IT Coding Clubs sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

V mesiaci október nám ich pomáha realizovať Info USA Košice  a spoločnosť IBM Košice.

 

Ak ťa zaujala téma októbrového Aj Ty v IT Coding Clubu, radšej sa hneď zaregistruj a poisti si tak svoje miesto na kurze!