arrow

Naprogramuj si chatbota


girl

10.02.2021

16:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Ako ľahko a rýchlo sprofesionalizovať Tvoj budúci nákup.

Na februárovom stretnutí ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubs  sa ponoríme do témy umelej inteligencie a zameriame sa na nákupných chatbotov. Že len matne tušíš, čo to je? Žiadne obavy!  Na Coding Clube Ti vysvetlíme nielen ako nákupné chatboty pracujú, ale jedného vlastného si dokonca pre potenciálnych zákazníkov obchodného centra navrhneš, naprogramuješ, aj otestuješ. How cool is that!

 

☑ Čo sa naučíte?
Naučíte sa vytvárať chatbota pomocou IBM Watson Assistenta.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s IT žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V stredu 10. februára 2021, v čase 16:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?

Zaujala Ťa téma februárového ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
Pred workshopom je potrebné vytvoriť si aktívny účet na IBM Cloude – inštrukcie budú zaslané registrovaným účastníčkam emailom. Ak máte možnosť, prineste si vlastný notebook (nie je to podmienka)

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Renáta Ujháziová– vyštudovala odbor matematiky a informatiky na Prírodovedeckej Fakulte UPJŠ v Košiciach, kde obhájila doktorskú prácu v oblasti Didaktiky matematiky. Jedenásť rokov pracovala ako analytička Informačných systémov a od roku 2016 pracuje v IBM v tíme Cognitive & Advanced Analytics. Venuje sa najmä dátovej analýze, data science a kognitívnym riešeniam. Jednoducho, je tou pravou odborníčkou, a to nielen na chatboty, preto chystaj pero a papier na tú záplavu otázok, čo sa ti budú rojiť v hlave!

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore spoločnosti Zurich Insurance:

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!