arrow

LinkedIn workshop


girl

18.02.2021

17:30

Online

Dospelé ženy


Zúčastnite sa workshopu, z ktorého budete odchádzať s vytvoreným profesionálnym profilom a budete vedieť, ako funguje logika LinkedInu.

Na workshope si postupne vytvoríte osobný profil na základe rád a odporúčaní lektorky. Tiež sa dozviete, aké možnosti pri hľadaní práce vám ponúka Linkedin a čo je potrebné urobiť preto, aby ste ich využili. Ako byť dohľadateľná, ako sa vyhrať so svojím profilom, aby sa zobrazoval ľuďom z firiem, ktorí hľadajú pozície na ktorých máte záujem pracovať.

Workshop je určený záujemkyniam, ktoré sú momentálne v procese hľadania novej práce, alebo plánujú hľadať novú prácu v nasledujúcom období a nepracujú s LinkedInom na dennej báze, resp. ho ešte nepoznajú a nepoužívajú.

 

Zaregistrujte sa cez tento formulár

 

Kedy: štvrtok 18. februára 2020 od 17:30 do 19:30 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 12 účastníčok
Cena: 10 eur
Čo je potrebné: vytvorené osobné Linkedin konto (môže byť úplne prázdne, ale musí byť už vytvorené), životopis vo Worde alebo inom textovom editore a fotografiu tváre v profesionálnej podobe.

Lektorka:

Barbora Gešková sa viac ako 5 rokov venovala náboru IT odborníkov na rôzne pracovne pozície, vďaka čomu venovala práci s Linkedinom podstatnú časť svojho pracovného času. Linkedin považuje sa výborný zdroj nájdenia práce, prepojení, biznisu a informácii. Baška je vyštudovaná psychologička a certifikovaný kouč, momentálne pôsobí na IT oddelení v banke.
LinkedIn profil

 

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano na pizano@ajtyvit.sk.

 

Toto podujatie je zorganizované vďaka podpore spoločnosti Zurich.

Zurich