arrow

Kreatívne riešenie problémov


girl

13.10.2020

17:30

Online

Dospelé ženy


Máte problém a neviete s ním pohnúť? Kreativita môže pomôcť aj pri riešení ťažkých problémov.

Workshop prináša možnosť vidieť ako vyzerá proces kreatívneho riešenia problémov a úloh. Účastníčky prejdú od analýzy problému, cez generovanie nápadov a ideí až po ich hodnotenie. Účastníčky získajú tipy pre kreatívne techniky v jednotlivých fázach riešenia problému. Niektoré z nich si aj spoločne nacvičia na konkrétnych prikladoch. Workshop zároveň ponúka drobné aktivity na podporu kreatívneho myslenia.

 

Zaregistrujte sa cez tento formulár

 

Kedy: utorok 13. októbra 2020 od 17:30 do 19:30 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: 7 eur
Čo je potrebné: papiere a rôzne potreby na písanie (aspoň jednu fixku, aby bolo vidieť vaše nápady), internet s dobrým pripojením a kamerou.

Lektorka:


Alexandra Kello sa venuje rozvoju ľudí a tímov. Pracuje ako lektorka/konzultantka/mentorka. Viac ako 15 rokov pôsobí v oblasti vzdelávania a osobného rozvoja. Venuje sa práci s klientmi z biznisu ale aj učiteľmi, študentami a neziskovým sektorom pod vlastnou značkou Kreatívne myslenie. Jej srdcovkou je rozvoj kreatívneho myslenia, vedenie ľudí a tímov. Je propagátorkou prepájania kritického a kreatívneho myslenia a ich využitie v pracovnom aj osobnom živote. Vo svojich tréningoch sa snaží ľudí inšpirovať, aby v živote tvorili a rástli.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano na pizano@ajtyvit.sk.