arrow

Ideation workshop


girl

19.02.2019

17:00

Workshop

Dospelé ženy


Ako z nudných či chaotických meetingov spraviť produktívne, efektívne, inovatívne a zábavné stretnutia?

Zažili ste už niekedy pracovné stretnutie, na ktorom ste hľadali riešenie na váš problém, skončili ste po dvoch hodinách a nikto z vás nevedel, aké sú ďalšie kroky?

Alebo ste vymysleli riešenie behom piatich minút a vrhli ste sa hneď do realizácie (pravdepodobne v domnení, že je to to najlepšie, čo ste zo seba dostali)?

Verte nám, že sa to dá aj inak a lepšie.

Každý z nás je kreatívny a plný inovatívnych nápadov, len musí vedieť, ako na to.

Workshop sa bude venovať fáze “IDEATION”, ktorá je zároveň najzaujímavejšou etapou v rámci Design Thinking procesu. Cieľom tejto fázy je vytvoriť veľké množstvo nápadov, ktoré sa môžu v tíme následne filtrovať a zredukovať na tie najlepšie, najpraktickejšie alebo najinovatívnejšie.

Počas dvoch hodín si na vlastnej koži vyskúšate niektoré procesy a postupy, ktoré vám pomôžu uľahčiť a pripraviť sa na produktívne, efektívne, inovatívne a zábavné stretnutia, kde uvidíte, že každá z vás je duša plná nápadov.

Kedy a kde: 19. februára 2019 od 17.00 do 19.00 hod. Sygic, Twin City C, Mlynské Nivy 16, Bratislava

Maximálna kapacita: 18 účastníčiek

Vstup voľný.

Workshopom vás prevedú traja inšpiratívni lektori. 

Miška Kočiová

Miška je User Experience dizajnérka, podľa ktorej je dobrý dizajn založený na potrebách ľudí ako aj potrebách biznisu. Od roku 2011 pracovala v UX štúdiu Lighting Beetle. Po čase vymenila prácu pre klientov za produkt. V súčasnosti pôsobí v Sygicu na pozícii Head of Design a spolu s tímom pracuje na vylepšovaní zážitku pri používaní Sygic GPS navigácie. Dizajn je podľa Mišky témou, ktorú má zmysel podporovať a vzdelávať v nej. A to je aj jedným z dôvodov, prečo spoluzaložila Slovenskú User Experience Asociáciu (SUXA).

Andrej Garaj, UX dizajnér – Sygic

Andrej pomáha v Sygicu s dizajnom používateľskej skúsenosti. Okrem bežnej dizajnérskej práce sa orientuje na metodiky, ktoré pomáhajú pri vývoji produktov a služieb. S kamarátmi založil vzdelávaciu platformu designsprint.sk, ktorá má za cieľ osvetu dizajn šprintov na Slovensku.

Katarína Buzová

Katka je User Experience výskumníčka v spoločnosti Sygic. Primárne je zodpovedná za dizajnovanie, realizáciu, analýzu a komunikáciu používateľsky orientovaného výskumu, či už kvalitatívne alebo kvantitatívne. Porozumieť používateľom, identifikovať ich potreby a ciele je základom každého dobrého dizajnu. Svoju nekonečnú zvedavosť v rovnakej oblasti podporuje aj na akademickej pôde ako pedagogička a výskumníčka.

Neváhajte a zaregistrujte sa TU.