arrow

Ideation workshop


girl

02.04.2020

17:00

Online

Dospelé ženy


Vzdiaľte sa od každodennej reality a zažite úvod do toho, ako postupovať pri kreatívnom procese riešenia problému alebo vymyšľania nových ideí.

Kedy: v štvrtok 2.4.2020 od 17 do 19 hod
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Kapacita: 12 účastníčok
Cena: bezplatne
Čo je potrebné: počítač, mobilný telefón s fotoaparátom, stabilné internetové pripojenie

Zaregistruj sa na kurz cez tento formulár

Zažili ste už niekedy pracovné stretnutie, na ktorom ste hľadali riešenie na váš problém, skončili ste po dvoch hodinách a nikto z vás nevedel, aké sú ďalšie kroky? Alebo ste vymysleli riešenie behom piatich minút a vrhli ste sa hneď do realizácie (pravdepodobne v domnení, že je to to najlepšie, čo ste zo seba dostali)?

Verte nám, že sa to dá aj inak a lepšie. Každý z nás je kreatívny a plný inovatívnych nápadov, len musí vedieť, ako na to.

Workshop sa bude venovať fáze “IDEATION”, ktorá je zároveň najzaujímavejšou etapou v rámci Design Thinking procesu. Cieľom tejto fázy je vytvoriť veľké množstvo nápadov, ktoré sa môžu v tíme následne filtrovať a zredukovať na tie najlepšie, najpraktickejšie alebo najinovatívnejšie.

Počas dvoch hodín si na vlastnej koži (aj keď online) vyskúšate niektoré procesy a postupy, ktoré vám pomôžu uľahčiť a pripraviť sa na produktívne, efektívne, inovatívne a zábavné stretnutia, kde uvidíte, že každá z vás je duša plná nápadov.

Lektorka a lektor

Katarína Buzová

Katka je User Experience výskumníčka v spoločnosti Sygic. Primárne je zodpovedná za dizajnovanie, realizáciu, analýzu a komunikáciu používateľsky orientovaného výskumu, či už kvalitatívne alebo kvantitatívne. Porozumieť používateľom, identifikovať ich potreby a ciele je základom každého dobrého dizajnu. Svoju nekonečnú zvedavosť v rovnakej oblasti podporuje aj na akademickej pôde ako pedagogička a výskumníčka.

Andrej Garaj

Andrej pomáha v Sygicu s dizajnom používateľskej skúsenosti. Okrem bežnej dizajnérskej práce sa orientuje na metodiky, ktoré pomáhajú pri vývoji produktov a služieb. S kamarátmi založil vzdelávaciu platformu designsprint.sk, ktorá má za cieľ osvetu dizajn šprintov na Slovensku.