arrow

#IamRemarkable


girl

23.02.2021

16:00

Online

Stredoškoláčky


Čo je #IamRemarkable?

#IamRemarkable je iniciatíva spoločnosti Google, ktorá umožňuje ženám a nedostatočne zastúpeným skupinám osláviť svoje úspechy na pracovisku i mimo neho.

 

☑ Aký je cieľ workshopu?

Zlepšiť motiváciu a zručnosti žien a nedostatočne zastúpených skupín v oblasti sebapropagácie, búrania stereotypov a predsudkov a budovania sebadôvery.

Hlavnou aktivitou #IamRemarkable je 90 minútový workshop, ktorý je organizovaný trénerom vyškoleným spoločnosťou Google. Workshop ukazuje účastníkom dôležitosť vlastnej propagácie vo svojej kariére a poskytuje im nástroje na zlepšovanie tejto zručnosti.

V dnešnom svete je samo-propagácia kľúčom k profesionálnemu úspechu. Nedostatočne zastúpené skupiny považujú sebapropagáciu za náročnejšiu. #IamRemarkable si kladie za cieľ riešiť to!

 

☑ Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré majú záujem popracovať na svojom úspechu.

 

☑ Kedy?
V utorok  23. februára 2021, v čase 16:00 – 17:30 hod.

 

☑ Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Ak Ťa táto téma zaujala

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
počítač, stabilné internetové pripojenie, pero, papier a dobrá nálada 🙂

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Šárka Patkošová

Šárka Patkošová je Certifikovanou lektorkou a soft-skills trénerkou s viac ako 10 ročnými skúsenosťami z oblasti rozvoja a vzdelávania dospelých. V súčasnosti pracuje ako Learning & Development Manager v Lean In Slovakia. V IT oblasti pracuje ako AT&T Projektový implementačný manažér/Expert pre rozvoj a vzdelávanie zamestnancov. V rámci jej spolupráce s Google pôsobí ako certifkovaný #Iam Remarkable workshop facilitátor a Design Thinking tréner pod záštitou programu Grow with Google. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ľudí, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Lenku Kohútovú kohutova@ajtyvit.sk.