arrow

#IamRemarkable


girl

07.01.2021

17:00

Online

Dospelé ženy


Čo je #IamRemarkable?

#IamRemarkable je iniciatíva spoločnosti Google, ktorá umožňuje ženám a nedostatočne zastúpeným skupinám osláviť svoje úspechy na pracovisku i mimo neho.

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

Kedy: vo štvrtok 7. januára 2021, v čase 17:00 – 18:30  hod.
Kde: Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie budú registrovaným účastníčkam zaslané mailom.
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: bezplatné
Čo je potrebné: počítač, stabilné internetové pripojenie, pero, papier a dobrá nálada 🙂

Aký je cieľ workshopu?

Zlepšiť motiváciu a zručnosti žien a nedostatočne zastúpených skupín v oblasti sebapropagácie, búrania stereotypov a predsudkov a budovania sebadôvery.

Hlavnou aktivitou #IamRemarkable je 90 minútový workshop, ktorý je organizovaný trénerom vyškoleným spoločnosťou Google. Workshop ukazuje účastníkom dôležitosť vlastnej propagácie vo svojej kariére a poskytuje im nástroje na zlepšovanie tejto zručnosti.

V dnešnom svete je samo-propagácia kľúčom k profesionálnemu úspechu. Nedostatočne zastúpené skupiny považujú sebapropagáciu za náročnejšiu. #IamRemarkable si kladie za cieľ riešiť to!

 

Lektorka

Šárka Patkošová má kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má za sebou niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka ako učiteľka, lektorka na jazykovej škole a odborná asistentka na Technickej Univerzite v Košiciach. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania a riadenia IT projektov ako manažérka implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T v Košiciach. Bola zakladateľkou a editorkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala aj ocenenie AT&T Annual Award. V súčasnosti pracuje ako certifikovaná lektorka a soft-skills trénerka pre rôzne organizácie, a tiež ako Training Development Manager pre Lean In Network Slovakia či certifikovaná Iam Remarkable workshop facilitátorka a Design Thinking trénerka pod záštitou programu Grow with Google.
Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Lenku Kohútovú kohutova@ajtyvit.sk.