arrow

How to nail your job interview: Ako hľadať, pripraviť sa na pohovor v angličtine a získať prácu svojich snov


girl

25.07.2020

08:30

Online

Dospelé ženy


Chcete sa naučiť praktické nástroje a techniky na zlepšenie svojej kariérnej stratégie, siete kontaktov, osobného rastu a vášho brandingu/značky? Chcete sa lepšie pripraviť na pohovor, a to konkrétne na otázky v anglickom jazyku, ktoré vás v konečnom dôsledku povedú k úspechu vo vašom vysnívanom zamestnaní? Ak ste odpovedali áno, tak tento workshop je určený priamo pre vás!

 

Kedy: v sobotu 27.7.2020, v čase 8:30 – 11:30.
Kde: workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie budú registrovaným účastníčkam zaslané mailom.
Kapacita: 12 účastníčok
Cena: 5€
Čo je potrebné: počítač a stabilné internetové pripojenie, komunikatívna znalosť angličtiny na úrovni B1 (* časť workshopu bude vedená v anglickom jazyku)

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

Počas tohto kreatívneho workshopu sa zameriame na presné kroky súvisiace s procesom aktívneho hľadania a uchádzania sa o prácu z pohľadu zamestnanca, povieme si tipy a osvedčené postupy súvisiace s prípravou a samotným výberovým procesom a takisto si prejdeme najdôležitejšie otázky každého pohovoru v anglickom jazyku. Zároveň vás čakajú rôzne originálne aktivity a hry, ktoré vás pripravia na deň D. 

 

Špecifické oblasti workshopu:

  • Kariérna stratégia
  • Stanovovanie cieľov
  • Osobný rast
  • Životopis
  • LinkedIn
  • Budovanie vzťahov
  • Osobná značka
  • Príprava na pohovor
  • Pravidlá každého pohovoru
  • Príprava na pohovor v anglickom jazyku: otázky z rôznych oblastí a diskusia

 

Lektorka

Šárka Patkošová

 

Šárka má veľmi kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka a to ako učiteľ, lektor jazykovej školy a vysokoškolský odborný asistent na Technickej Univerzite v Košiciach. Momentálne pôsobí v oblasti riadenia IT projektov a to ako manažér implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T Košiciach.Bola zakladateľkou a editorkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala aj ocenenie AT&T Annual Award. V súčasnosti takisto pracuje ako certifikovaný lektor a tréner pre vzdelávanie dospelých v oblasti soft skills pre rôzne organizácie, napr. Junior Achievement Slovensko a Lean In Network Slovakia.Zároveň pôsobí ako certifikovaný IamRemarkable workshop facilitátor pod záštitou Google. Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy v IT aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Lenku Kohútovú kohutova@ajtyvit.sk.