arrow

Fotomontáž v malíčku


girl

17.08.2020

08:30

Workshop

Stredoškoláčky


Nauč sa vytvoriť koláže ako profesionálka!

Vždy si túžila po tom naučiť sa upravovať fotografie ako profesionálna fotografka? My ti ukážeme ako na to! Na prvom augustovom Aj Ty v IT  offline workshope v American Center Košice si povieme niečo viac o práci so softwérom GIMP, obľúbenom free nástroji na prácu s rastrovou grafikou. Naučíme sa však nielen upravovať fotografie, ale aj vyrábať akékoľvek grafické materiály, pracovať s retušou a kolážami.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V pondelok 17. augusta 2020, v čase 08:30 – 12:00 hod.

 

☑ Kde?
V American Center Košice (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach) , Hlavná 10, 040 01 Košice

 

☑ Čo je potrebné si priniesť?
Dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci 🙂

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk.

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Košice v školskom roku 2020/2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.