arrow

Exceluj s Excelom pre mierne pokročilé


girl

21.09.2020

17:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Ak už viete základy Excelu, skúste sa posunúť ďalej s kurzom pre mierne pokročilé.

Brigáda, či práca popri škole a ty potrebuješ vyššie znalosti Excelu, než ste sa naučili na školských hodinách? Práve pre Teba sme si pripravili 3 na seba nadväzujúce stretnutia ONLINE Coding Clubs,  kde sa naučíte využívať pokročilejšie funkcie a nástroje Excelu. Preberiete logické funkcie IF, IFERROR, vyhľadávaciu funkciu VLOOKUP, textové a dátumové funkcie a ich vzájomné kombinácie. Kurz je venovaný  aj tvorbe kontingenčných tabuliek a grafov v Exceli. Tento Coding Club je vhodný pre všetky stredoškoláčky, ktoré si chcú rozšíriť svoje základné znalosti Excelu a nerobí im problém používanie základných funkcií (SUM, AVERAGE, COUNT).

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré majú osvojené základné znalosti Excelu a rady by si osvojili ďalšie. Kapacita 15 dievčat.

 

☑ Kedy?
Coding Club bude pozostávať z troch na seba nadväzujúcich stretnutí: v pondelok 21. septembra 2020, v stredu 23. septembra 2020 a v stredu 30. septembra 2020, vždy v čase od 17:00 do  20:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma septembrového ONLINE Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
Počítač, stabilné internetové pripojenie, nainštalovaný Excel.

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Aneta Kocajová vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor Bankovníctvo. V tomto obore pracuje od skončenia školy až doteraz. Excel využíva na dennej báze, či už na analýzu dát alebo ako pomocníka na zjednodušenie pracovných povinností.

 

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Lenku: kohutova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore Zurich Foundation:

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!