Skip to content

Let’s Talk Diversity and Inclusion with Gillian Arnold

Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien by sme vás radi pozvali na webinár „Let‘s Talk about Diversity and Inclusion", ktorý organizujeme v spolupráci v Britským veľvyslanectvom na Slovensku

15.03.2021

13:00 - 15:00

Online Event

Témou webináru, ktorý sa koná v rámci nášho programu MDŽ: My Diverzitu Žijeme je Diverzita a inklúzia v lokálnom slovenskom kontexte. Budeme sa venovať najmä lokálnym dátam, ale aj princípom tvorby zdravej firemnej D&I strategie a praktikám odhaľovania a manažovania tvorby nevedomých predsudkov.

Podujatím vás bude sprevádzať Gillian Arnold, ktorá je ambasádorkou tém diverzity a inklúzie vo Veľkej Británii. Gillian sa teší na podnetnú diskusiu a zároveň sa s vami rada podelí o fungujúce prípady dobrej praxe, s ktorými sa stretáva na svojom domovskom trhu. Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku.

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Ivanu Hapert halpert@ajtyvit.sk.

Gillian Arnold

Lektorka

Gillian vedie spoločnosť Tectre, ktorá už 11 rokov pomáha spoločnostiam iniciovať a realizovať aktivity zamerané na ženy v tech svete. Gillian je tiež členkou dozornej rady BCS, Chartered Institute for IT a predsedá pracovnej skupine European Women in IT v ramci CEPIS (Council of European Professional Informatics Societies).

 

Bezplatne

Zdieľať