arrow

Let’s Talk Diversity and Inclusion with Gillian Arnold


girl

15.03.2021

13:00

Online

Dospelé ženy


Pri príležitosti Medzinárodného dňa žien by sme vás radi pozvali na webinár „Let‘s Talk about Diversity and Inclusion", ktorý organizujeme v spolupráci v Britským veľvyslanectvom na Slovensku.

Témou webináru, ktorý sa koná v rámci nášho programu MDŽ: My Diverzitu Žijeme je Diverzita a inklúzia v lokálnom slovenskom kontexte. Budeme sa venovať najmä lokálnym dátam, ale aj princípom tvorby zdravej firemnej D&I strategie a praktikám odhaľovania a manažovania tvorby nevedomých predsudkov.

Podujatím vás bude sprevádzať Gillian Arnold, ktorá je ambasádorkou tém diverzity a inklúzie vo Veľkej Británii. Gillian sa teší na podnetnú diskusiu a zároveň sa s vami rada podelí o fungujúce prípady dobrej praxe, s ktorými sa stretáva na svojom domovskom trhu.

Zaregistrujte sa cez tento formulár.

 

Kedy: pondelok 15. marca 2021 o 13:00 hod.
Kde: online cez aplikáciu Zoom
Webinár bude prebiehať v anglickom jazyku.

Lektorka:

Gillian Arnold vedie spoločnosť Tectre, ktorá už 11 rokov pomáha spoločnostiam iniciovať a realizovať aktivity zamerané na ženy v tech svete. Gillian je tiež členkou dozornej rady BCS, Chartered Institute for IT a predsedá pracovnej skupine European Women in IT v ramci CEPIS (Council of European Professional Informatics Societies).

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Ivanu Hapert halpert@ajtyvit.sk.

Podujatie je organizované vďaka podpore Britského veľvyslanectva na Slovensku.