arrow

Q&A Ako kariérne rásť aj počas materskej?


girl

04.11.2020

18:00

Online

Dospelé ženy


Čas na materskej či rodičovskej je radostný a náročný zároveň. Aj Ty v IT v spolupráci so spoločnosťou Microsoft rozbehla projekt DigiWomen, v rámci ktorého sme pripravili diskusiu o kariérnych výzvach materskej dovolenky..

V otvorenej diskusii sa budeme rozprávať o tom, ako kariérne rásť, aké sú bariéry rozvoja pre ženy na materskej a rodičovskej, aké majú ženy po materskej skúsenosti so zladením pracovného a rodinného života a množstvo ďalších otázok, ktoré chceme získať aj od vás. Zaregistrujte sa, priamo v registračnom formulári môžete položiť otázky.

 

Registrujte sa cez tento formulár

 

Kedy: v stredu 4. novembra 2020
Čas: od 18:00 do 19:00 hod.
Forma: online cez aplikáciu Teams
Cena: bezplatne

 

Moderátorka


Terézia Miháliková je spoluzakladateľka projektu Pracujúce mamy, ktorý pomáha firmám aj mamám vytvárať win-win dialóg. Do tohto projektu sa zapojila, pretože verí, že v zahraničí bežný job-sharing či flexibilný pracovný čas môže fungovať aj u nás. Je mamou dvoch dievčat a v minulosti pôsobila v oblasti HR.

 

 

Hostka

Dia Čekmeová pôsobí v oblasti talentu, pracovného trhu, výberu a hľadania správnych ľudí. Začínala v personálnych agentúrach ako konzultantka, neskôr pôsobila v e-commerce firme, zakladala a viedla personálne oddelenie a menšie tímy.

Aktuálne sprevádza rodičov, najmä ženy, na ich kariérnej ceste. Pomáha im hľadať odpovede na otázky pri návrate „z dovolenky“ do práce. Od praktickej prípravy na pohovor a výber práce po realizovanie ich podnikania. Alebo im pomáha prekonať obdobie, kedy treba zvládnuť zladiť pracovný a rodinný život.

Na jej práci ju baví, že každá žena-matka vie v sebe objaviť neskutočnú silu a nájsť možnosti,ako robiť to, čo ju baví a finančne byť spokojná. Najkrajšie je pre ňu, že vníma, ako sa každá jej klientka rozvíja a na konci ju už vôbec nepotrebuje. Je akreditovaná kariérna poradkyňa a členka Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Veroniku Pizano pizano@ajtyvit.sk.

Partneri projektu

Program DigiWomen vznikol vďaka podpore spoločnosti Microsoft. Diskusiu organizujeme v spolupráci s Pracujúce mamy.