arrow

Digitálne publikácie


girl

31.01.2020

16:00

Dlhodobý kurz

Stredoškoláčky


Praktický kurz InDesignu pre začiatočníčky

Príď si s nami zalomiť tvoj prvý promo materiál alebo vizitku! Na januárovom stretnutí žilinského Aj Ty v IT Coding Clubu si totiž ukážeme možnosti grafikmi využívaného a praktického programu pre zalomenie a sadzbu. Jeho potenciál môžete v budúcnosti využiť napríklad pri zalamovaní časopisov, letákov, brožúr, či dokonca kníh – online alebo tých papierových. Ukážeme, si v čom sa líši od  Illustratora, s ktorým sme sa zoznámili už v novembri a niečo malé si spolu aj zalomíme.

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s tvorbou digitálny publikácii žiadne, alebo len malé skúsenosti.

☑ Kedy?
31. 01. 2020 – 16:00 – 19:00


☑ Kde?
Vzdelavaren.sk, Fraňa Mráza 22, 010 01 Žilina


☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.


 Čo je potrebné si priniesť
Vlastný notebook (pokyny k inštalácii potrebného softwaru dostanú registrované účastníčky e-mailom). Dáta na stiahnutie nájdete: TU


Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Mirku na cechova@ajtyvit.sk

 


☑ Partneri

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

V mesiaci január nám ich pomáha realizovať spoločnosť Skilly.me.


 Čo teraz?
Kapacita kurzu je už naplnená a registrácia je uzavretá. Ak máš záujem zúčastniť sa tohto Aj Ty v IT Coding Clubu, napíš Mirke na cechova@ajtyvit.sk a v prípade, že sa uvoľní miesto, napíšeme ti.