arrow

Canva: Grafické riešenia pre každého


girl

10.09.2020

17:00

Workshop

Dospelé ženy


Potrebujete si pripraviť prezentáciu, ale PowerPoint vás už nudí? Chceli by ste si vytvoriť nádhernú grafiku a dizajn pre vaše nápady, ale neviete ako? Hľadáte jednoduchý ale pritom moderný grafický nástroj, prostredníctvom ktorého si rýchlo a bezplatne vytvoríte akýkoľvek dizajn?

Ak ste odpovedali áno, tak tento workshop je určený priamo vám!

 

Kedy: vo štvrtok 10.9.2020, v čase 17:00 – 20:00
Kde: V American Center Košice (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Košiciach) , Hlavná 10, 040 01 Košice
Kapacita: 10 účastníčok
Cena: bezplatné
Čo je potrebné: pred workshopom je nutné vytvoriť si účet na www.canva.com Pripravte si svoj životopis v textovej forme, aby ste sa počas workshopu mohli sústrediť na vizuálnu stránku a grafiku.

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

Na tomto praktickom workshope si krok za krokom vysvetlíme, ako funguje Canva a aké rôzne šablóny, prvky a techniky môžete využiť. Popustíme uzdu fantázii a vytvoríme si životopis, pozvánku a post na facebook. Hlavne sa však naučíte kopec užitočných trikov a tipov, ako dodať vašim nápadom nezabudnuteľnú grafickú formu!

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Lenku Kohútovú kohutova@ajtyvit.sk.

Lektorka

Šárka Patkošová

Šárka má kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má za sebou niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka ako učiteľka, lektorka na jazykovej škole a odborná asistentka na Technickej Univerzite v Košiciach. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania a riadenia IT projektov ako manažérka implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T v Košiciach. Bola zakladateľkou a editorkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala aj ocenenie AT&T Annual Award. V súčasnosti pracuje ako certifikovaná lektorka a soft-skills trénerka pre rôzne organizácie, a tiež ako Training Development Manager pre Lean In Network Slovakia či certifikovaná Iam Remarkable workshop facilitátorka a Design Thinking trénerka pod záštitou programu Grow with Google.
Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Košice v školskom roku 2020/2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku.