arrow

Canva: grafické riešenia pre každého


girl

14.01.2021

16:00

Online

Stredoškoláčky


Potrebujete si pripraviť prezentáciu, ale PowerPoint vás už nudí? Chceli by ste si vytvoriť nádhernú grafiku a dizajn pre vaše nápady, ale neviete ako? Hľadáte jednoduchý ale pritom moderný grafický nástroj, prostredníctvom ktorého si rýchlo a bezplatne vytvoríte akýkoľvek dizajn?

Ak ste odpovedali áno, tak januárové online stretnutie projektu Creativity is my middle name je určené priamo vám!

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
Vo štvrtok 14. januára 2021, v čase 16:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo budete potrebovať? 
Počítač, stabilné internetové pripojenie, registráciu na portáli www.canva.com

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Šárka Patkošová má kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má za sebou niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka ako učiteľka, lektorka na jazykovej škole a odborná asistentka na Technickej Univerzite v Košiciach. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania a riadenia IT projektov ako manažérka implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T v Košiciach. Bola zakladateľkou a editorkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala aj ocenenie AT&T Annual Award. V súčasnosti pracuje ako certifikovaná lektorka a soft-skills trénerka pre rôzne organizácie, a tiež ako Training Development Manager pre Lean In Network Slovakia či certifikovaná Iam Remarkable workshop facilitátorka a Design Thinking trénerka pod záštitou programu Grow with Google.
Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk.

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy projektu Creativity is my middle name realizujeme v školskom roku 2020/2021 v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku. .