arrow

Ako si vytvoriť chatbota


girl

14.07.2020

17:00

Online

Stredoškoláčky


Vytvor si s nami svojho vlastného chatbota

Na ONLINE Aj Ty v IT Coding Clube si pripravíme chatbota, ktorý bude komunikovať so zákazníkmi a odpovedať na najčastejšie otázky. Ako platformu použijeme Messenger na Facebooku a jeho chatbot. Podobného chatbota využíva napríklad Lego na odporúčanie darčekov https://www.messenger.com/t/LEGO alebo JUST EAT na odporúčanie jedla https://www.messenger.com/t/justeat.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre začiatočníčky, ktoré nemajú žiadne skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V utorok 14. júla 2020, v čase 17:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Coding Club bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma júlového Aj Ty v IT Coding Clubu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Čo budete potrebovať?
Na workshop je potrebné mať len vlastný notebook a aktívny účet na FaceBook-u.

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Zuzana Šamaj študovala na FIIT STU, dnes pracuje v Londýne ako Solutions Engineer pre Cloudinary. Okrem práce sa venuje rozbiehaniu firmy s kamarátmi s detským dizajnovým nábytkom villo.design a rada propaguje štúdium informatiky medzi dievčatami. Vo voľnom čase behá alebo lieta na ultraľahkých lietadlách.

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj projektovú manažérku Mirku: cechova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri

Aj Ty v IT Coding Cluby vznikli v roku 2018 za podpory grantu od Google.org. Od apríla 2020 ich organizujeme vďaka podpore spoločnosti Zurich Insurance:

 

Máte zaujímavú tému alebo nápad na workshop pre stredoškoláčky? Napíšte nám viac na cechova@ajtyvit.sk a ďalší mesiac sa môžete stať lokálnym partnerom Aj Ty v IT Coding Clubs práve vy!