arrow

Ako na strih videa?


girl

19.11.2020

16:00

Online

Stredoškoláčky


Čo s nahratým materiálom? Ako pomôcť vyniknúť záberom hudbou, alebo kedy je lepšie ich rovno vystrihnúť?

To, aj mnoho ďalšieho, si povieme na novembrovom online stretnutí projektu Creativity is my middle name, ktorého nosnou témou budú možnosti práce s free programom DaVinci Resolve.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
Vo štvrtok 19. novembra 2020, v čase 16:00 – 19:00 hod.

 

☑ Kde?
Workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie dostanú registrované účastníčky e-mailom.

 

☑ Čo budete potrebovať? 
Počítač, stabilné internetové pripojenie, nainštalovaný software DaVinci Resolve (bližšie pokyny k inštalácii budú zaslané registrovaným účastníčkam mailom)

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk.

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy projektu Creativity is my middle name realizujeme v školskom roku 2020/2021 v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku. .