arrow

Ako na strih videa?


girl

09.09.2020

15:00

Workshop

Stredoškoláčky


Čo s nahratým materiálom? Ako pomôcť vyniknúť záberom hudbou, alebo kedy je lepšie ich rovno vystrihnúť?

To, aj mnoho ďalšieho, si povieme na septembrovom stretnutí projektu Creativity is my middle name v Košiciach, ktorého nosnou témou budú možnosti práce s free programom DaVinci Resolve. A aby sme si všetko aj poriadne vyskúšali, natočíme si pár záberov, ktoré si následne zostriháme a upravíme do vhodne vybranej hudby.

 

☑  Pre koho?
Pre stredoškoláčky/osemročáčky – vo veku 15-19 rokov, ktoré zaujíma svet moderných technológií. Je určený pre úplné začiatočníčky, ktoré nemajú s grafickými úpravami žiadne, alebo len malé skúsenosti.

 

☑ Kedy?
V stredu 9. septembra 2020, v čase 15:00 – 18:00 hod.

 

☑ Kde?
V American Center Banská Bystrica (súčasť Štátnej vedeckej knižnice v Banskej Bystrici) , Lazovná 9,        975 58 Banská Bystrica

 

☑ Čo je potrebné si priniesť?
Dobrú náladu a chuť učiť sa nové veci 🙂

 

☑ Čo teraz?
Zaujala Ťa téma Aj Ty v IT workshopu?

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

☑ Kto ťa bude učiť?

Veronika Nedecká je naša kolegyňa, ktorá sa venuje tvorbe kreatívno-digitálneho obsahu. Jej nástrojmi sú fotoaparát, počítač a vlastná hlava, výstupy si upravuje pomocou širokej škály produktov od Adobe – ako sú Photoshop, Illustrator, Premiere Pro, After Effects, Animate aj 3D vizualizácie.  A niečo z toho naučí aj vás.

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek otázok kontaktuj Lenku: kohutova@ajtyvit.sk.

 

☑ Partneri
Aj Ty v IT workshopy v American Center Banská Bystrica v školskom roku 2020/2021 realizujeme v spolupráci s American Spaces Slovakia, vďaka podpore Veľvyslanectva USA na Slovensku. .