Septembrové novinky Aj Ty v IT ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏ ͏
Všetky podujatia Ženy v IT O nás
newsletter-tiles---security-girl
Spoznaj IT faCOOLty
Na jeseň sa študentky stredných škôl vďaka svojim vysokoškolským mentorom a mentorkám pozrú na fakulty, ktoré ponúkajú štúdium IT. Vďaka partnerovi Lenovo rozbiehame ďalší ročník programu Spoznaj IT faCOOLty!
ZISTI VIAC
NL-Spoznaj-IT-facoolty
Vyber si podujatie podľa veku

icon1
Najmladšie
8 - 15 rokov
icon1
Stredoškoláčky
15 - 19 rokov
icon1
Dospelé ženy
19 - 99 rokov
play
DigiWomen: Barbora Maliarová
#ocamiabsolventky
Máte ešte chvíľku?
Prečítajte si viac o tom, čím v Aj Ty v IT žijeme
newsletter tiles - WTA
Mária Procházková: Aj Ty v IT som vďačná za svoje spokojnejšie ja
pen Monika Kapráliková pen 5. septembra 2021
Mária je absolventkou jednej z našich posledných testerských akadémií, ktoré už prebiehali online. A keďže najlepšou cestou, ako sa o kurze a jeho výhodách dozvedieť viac, je opýtať sa priamo účastníčok, rozhodli sme sa ju pre vás vyspovedať.
Čítaj viac
newsletter-tiles-vypocujte-si
Petra Kotuliaková: Aj k technológiám je potrebné pristupovať s pokorou
pen Podcast s Tinou pen 2. septembra 2021
O tom, prečo stále málo žien študuje IT, ako funguje združenie Aj Ty v IT, o našich aktivitách či o motivovaní ostatných hovorí zakladateľka Aj Ty v IT Peťa Kotuliaková v Podcaste s Tinou.
Počúvať
newsletter-tiles---vzdelaj-sa
Október plný programovania
pen Matúš Masica pen 22. september 2021
Už tradične sme pre vás pripravili horúcu jeseň plnú vzdelávania. Stredoškoláčky sa však zvlášť môžu tešiť na október nabitý workshopmi programovania.
Čítaj viac
Vedeli-ste-ze
... stále rastieme?
pen Aj Ty v IT pen leto 2021
Počas leta sme sa rozrástli o ďalšie 4 nové kolegyne, aby sme mohli dievčatám a ženám na celom Slovensku ukázať, aké skvelé príležitosti im IT ponúka.
Komunita
Vidíš svoju budúcnosť v IT? Urob prvý krok - pridaj sa k našej ONLINE Discord komunite. Nájdeš v nej rady a inšpirácie podobne zmýšľajúcich ľudí, celý Aj Ty v IT tím, ako aj priestor pre tvoje otázky a podporu počas prebiehajúcich kurzov.
Vstúpiť
Inšpiratívne ženy: Marcela Zimová
Marcela vyštudovala odbor Bezpečnosť informačných systémov na Fakulte elektrotechniky a informatiky na STU v Bratislave. Je certifikovanou manažérkou informačnej bezpečnosti (CISM), certifikovanou audítorkou IS (CISA), členkou ISACA Slovensko a v súčasnosti pracuje ako manažérka informačnej bezpečnosti v spoločnosti Piano Software. Zároveň je lektorkou našich workshopov praktickej bezpečnosti na internete a Women Security Academy.
Čítaj viac
Zimova newsletter
KONTAKT
www.ajtyvit.sk
fb-link fb-link fb-link
Tieto informácie dostávaš, pretože Ťa evidujeme
v Aj Ty v IT s nasledovným mailom .
Ak si už neželáš dostávať náš newsletter, prosím unsubscribe
Ilkovičova 2, 842 16 Bratislava, Slovensko
[email protected]

© 2022 Aj Ty v IT, Všetky práva vyhradené