girl

arrow

Jakub Habek

Lektor WDA

girl

Prečo odporúčaš ženám sa prihlásiť do akadémie?

Človek sa môže zdokonaliť v každej oblasti ak má chuť sa tomu venovať. Tento typ vzdelávania je extrémne efektívny. Prináša pre nováčika ucelený zdroj potrebných informácií.  V súčasnosti je pre každú oblasť dostupné obrovské množstvo materiálov tlačených alebo aj vizuálnych. A práve to je problém, pretože človek ktorý nemá o danej oblasti predstavu sa v tomto množstve informácií stratí. To sa veľmi často rovná strate záujmu pokračovať vo vzdelávaní.

“Akadémia je dôsledne zameraná na výber toho najdôležitejšieho a najpotrebnejšieho z pohľadu praxe a to všetko starostlivo podané s ohľadom na úroveň uchádzačiek.”

Čo to dáva ženám-účastníčkam?

Účastníčky získajú komplexný prehľad o tom čo potrebujú pre vstup do sveta dátovej analytiky. A nielen to – na lekciách sa riešia úlohy priamo z praxe a niet lepšej školy ako práve táto. Jednoducho efektívne vzdelávanie.

Akú skúsenosť máš s lektorovaním WDA – čo ti to dalo?

Mojou úlohou vo WDA bolo najmä podieľať sa na príprave vzdelávacích materiálov, ktoré sa používali na vedenie jednotlivých lekcií. Na najbližšej WDA by som mal byť na niektorých lekciách prítomný aj osobne.

Nejaký osobný pohľad na Woman Data Academy?

WDA je výborný a jedinečný projekt, ktorý je pre mnohých ľudí osožný a pomáha im napredovať v ceste za lepšou kariérou. Som rád, že môžem byť súčasťou tohto projektu a skvelého kolektívu.

Chcete sa o našich akadémiách Women Data Academy a Women Tester Academy dozvedieť viac?

Kliknite sem a prečítajte si, čo ponúkajú a prečo by ste sa ich účastníčkami mali stať aj vy.

arrow girls