Skip to content

Aj Ty v IT

Naprogramuj si Vianoce

Roľničky ešte síce nezvonia, my už ale máme pre vás skvelý program na tohtoročný advent. Radi prídeme za vami priamo na školu, naprogramovať Vianoce si s nami však stále môžete aj online.

IT VIANOCE PRIAMO NA VAŠEJ STREDNEJ ŠKOLE
Rozhodli sme sa, že vám prinesieme radosť z IT aj v tejto náročnej dobe pre vzdelávanie. Online výučba je fajn, avšak prezenčne vám vieme priniesť ešte viac radosti a zážitkov. A preto sme sa rozhodli darovať (vám, aj nám) nadchádzajúci advent radosť z učenia sa v osobnej interakcii. Pripravili sme pre vás ponuku kurzov šitú priamo na mieru vašej triede i škole, v rámci ktorej si môžu dievčatá vo veku 15-19 rokov so spolužiačkami či konškoláčkami pod vedením našich lektorov vyskúšať rôzne technológie a základy programovania BEZPLATNE. Všade tam, kde to situácia a pravidlá dovolia radi prídeme.

Všetky ukážkové hodiny aj kurzy sme vytvárali pamätajúc na blížiaci sa vianočný čas, a tak výstupy z niektorých z nich budú môcť dievčatá ďalej využiť. Ak vás naša ponuka zaujala, stačí, keď sa ozvete projektovému manažérovi Matúšovi Masicovi ([email protected]), ktorý s vami dohodne vhodné termíny, rozsah aj konkrétny obsah workshopu. Alebo jednoducho posuňte túto informáciu vhodnému kontaktu. Pripravili sme si pre vás a radi prídeme za vami s témami ako programovanie s Micro:bitom, Odkiaľ čerpať informácie, Programovanie ABB robota, alebo JavaScript s knižnicou Processing, kde dokážu vytvárať jednoduché tvary aj dievčatá, ktoré nikdy predtým neprogramovali.

VIANOČNÉ ONLINE KURZY

Samozrejme vieme, že pandemická situácia je stále ešte nevyspytateľná a tak sme v našej ponuke ponechali aj online vianočné kurzy, do ktorých sa môžete prihlásiť bez ohľadu na to, v akom regióne sa nachádza vaša škola, alebo trvalé bydlisko. Stačí vám k tomu stále internetové pripojenie a chuť sa niečo nové učiť. Na výmenu vám ukážeme, ako si prostredníctvom technológií môžete vytvoriť netradičné vianočné pozdravy pre rodinu či priateľov, predpripraviť si vianočné darčeky na 3D tlač alebo zistiť, aké vianočné príbehy dokážu rozprávať čísla či iné dáta.

V aktuálnej ponuke máme pre vás tieto kurzy:

29. októbra – 5. novembra 2021 Základy modelovania pre 3D tlač
11. novembra, 2021, 17:00 – 19:00 Start creative thinking
15. novembra 2021, 16:00-18:00 Vianočná 3D pohľadnica
1. decembra 2021, 16:00-18:00 Vianočný video pozdrav
3. – 10. decembra 2022, 16:00-17:30 Základy modelovania pre 3D tlač
8. decembra 2021, 16:00-19:00 Data storytelling