Skip to content

DigiWomen v novom šate

Lepšie digitálne zručnosti vlastným tempom!

Už keď sme vytvárali program DigiWomen, chceli sme ho priniesť do všetkých regiónov Slovenska. To však bolo ešte pred pandémiou – ako napokon asi takmer všetko – ako sa nám to dnes niekedy zdá. S vynúteným prechodom do onlinu, sme tak vzdelávanie a pilotné kurzy DigiWomen sprístupnili slovenským mamám na materskej alebo rodičovskej dovolenke ešte rýchlejšie. Stačilo, aby sa zapísali na jeho ranný alebo popoludňajší beh v závislosti od režimu svojho dieťaťa.

SKVELÉ OHLASY
Ohlasy na kurz boli skvelé! Začali sa však nám ozývať aj ženy, ktoré nespĺňali našu pôvodnú podmienku (MD/RD alebo rok po nej), no tiež veľmi chceli zlepšiť svoje digitálne zručnosti. Preto sme sa rozhodli otvoriť náš kurz VŠETKÝM ŽENÁM bez ohľadu na vek alebo životnú situáciu a umožniť im ho absolvovať v časoch, ktoré im vyhovujú a nie sú viazané na prítomnosť lektora. A tak sme z nášho programu DigiWomen urobili videokurz! Zároveň sme vďaka nášmu partnerovi, spoločnosti Microsoft znížili aj jeho cenu, aby bol dostupný naozaj čo najširšiemu spektru žien.

BEZ DIGI ZRUČNOSTÍ TO NEPÔJDE
Digitálne zručnosti budú v budúcnosti podmienkou pre veľkú časť pozícii. Ale už aj v dnešnej dobe je minimálne  Excel požadovaný ako základná digitálna zručnosť. Môže sa to zdať samozrejmé, ale Excel dokáže oveľa viec než len súčty a vie výborne uľahčiť prácu. Taktiež veríme, že jeho hlbšie spoznanie a využívanie je prvým krokom k ďalšiemu IT vzdelávaniu (SQL a atď.).


DIGIWOMEN PO NOVOM

Videokurz DigiWomen, ktorý sme pripravili, obsahuje 138 lekcií, v ktorých sa môžete naučiť všetko podstatné o Exceli a ďalších nástrojoch balíka Office 365. Kurz si môžete robiť vo svojom tempe bez určeného deadlinu a môžete sa k nemu vracať, kedykoľvek budete potrebobať. Rozdelili sme ho do 19 prehľadných kapitol, pričom každá kapitola má vlastné lekcie. Tými sú párminútové videá (3 min. – 8 min.). Celý kurz má 12 hodín a stojí len 15 eur.


AKO NA TO?

Kurz robíme cez platformu Thinkific, takže platby sú možné platobnou kartou alebo cez PayPal. V prípade, že vám tieto formy platenia nevyhovujú, prípadne si ho momentálne nemôžete dovoliť, napíšte na [email protected] nájdeme najlepšie riešenie. Snažíme sa o individuálny prístup a to znamená, že našou snahou je, aby si tento kurz absolvovalo čo najviac žien, ktoré tak budú mať šancu kariérne napredovať.

V rámci kurzu pripravujeme aj webináre zamerané na kariérny rast. Budeme o nich vopred informovať registrované účastníčky aj verejnosť.

ZAČNITE KURZ DIGIWOMEN

Partner projektu

Program DigiWomen vznikol vďaka podpore spoločnosti Microsoft.